O firmě

Historie

Naše počátky sahají až do roku 1998, kdy firma REDON vznikla. Naší doménou je rychlý a kvalitní servis strojních dílů pro polygrafický a potravinářský průmysl. Zpočátku jsme se zaměřovali na jednoúčelové stroje, například na výrobu ruliček papíru. Naši nabídku jsme postupně doplňovali a zdokonalovali, třeba o linku na výrobu bazénů. Máme také zkušenosti z konstrukce různých typů těchto strojů, proto můžeme nabídnout návrhy dílů pro dané tiskařské stroje nebo jejich repasi.

Proč si vybrat právě REDON?

Naší devizou je finanční výhodnost našich řešení. Náhradní strojní díly bývají většinou drahé nebo těžko sehnatelné. V REDON vyrábíme k těmto strojům díly kompatibilní, které jsou cenově výhodnější i v menším počtu kusů. Ke spoustě strojů navíc chybí výrobní dokumentace jednotlivých dílů, díky letitým zkušenostem však jsme schopni tyto díly sami navrhnout a vyrobit. 

Strojírenské služby

Díky letitým zkušenostem se na nás můžete spolehnout při poruchách strojů pro polygrafické a potravinářské provozy. Po analýze Vám navrhneme způsob opravymodelaci náhradního dílu, včetně návrhu materiálu nebo kalení. Samozřejmostí je také kýžená povrchová úprava.

Všechny díly modelujeme v licencované verzi programu SolidWorks 2019. 

Nabízené produkty

Samozřejmostí je servis i pro zahraniční stroje a zařízení. Náhradní díly nabízíme pro stroje firem Manroland, Wohlenberg Buchbindesysteme GmbH, Horauf, Stahl, Meccanotechnica, Sigloch-Kolbus, Heidelberg, Müller Martini, Hörauf a stroj Supra Forta-od firmy Zirkon.

Kompletní nabídku produktů najdete v našem portfoliu.

Obsah stránky